Zvýšený dopyt po kabínkových systémoch

Verejné priestory vo väčšine prípadov už nie sú tak otvorené, ako sme to poznali pred príchodom koronavírusu. Firma Sanela - dodávateľ kabínkových systémov oznámila zvýšený dopyt po sanitárnych kabínkach a priečkach vo vlhkých a suchých verejných priestoroch.

Pozorujeme zvýšený záujem o nové dispozičné riešenie toaliet a spŕch,“ hovorí Pavel Rybka, spolumajiteľ značky Sanela. Najnovšie zákazky v tejto oblasti sa odohrali napríklad v chrudimských kasárňach či v kempe pri Českých Budejoviciach. Prísne hygienické opatrenia a väčšia bezpečnosť zaistí oddelenie do kabínok či kójí. Do vlhkých priestorov dodávame sprchy jednotlivo s možnosťou inštalácie dverí a extra priečky. Steny sú vyrobené z laminátu HPL, ktorý je práve vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Ide o hygienicky nezávadné povrchy a všetko je zákazková výroba priamo na mieru,“ dodáva Pavel Rybka zo Sanely. Suché priestory slúžia pre oddelenie jednotlivých kabínok na toaletách, v šatniach, apod. Kabínkový systém pre priestory so zvýšenou vlhkosťou má katalógové označenie SLKA 01S, pre suché priestory - SLKA 01W.

[gallery columns="2" size="medium" ids="208,209"]

Sanela sa špecializuje na sanitárne elektronické systémy. Vďaka svojim batériám, dávkovačom mydla a dezinfekcie alebo radarovým pisoárom vyriešite všetko potrebné bezdotykovo.

Pre viac informácií navštívte www.sanela.sk

Publikované: 17. 12. 2021

Kategória: Praktické tipy

Autor: Barbora Křivánek