Detské šantenie na záhrade

Mať pri dome záhradu je veľké šťastie predovšetkým pre rodiny s malými deťmi. Tie sa môžu na záhrade vyblázniť dosýta a večer čo večer zaspávať spokojne zdravo unavené. Aby sa však na záhrade hrali, je dôležité im ju patrične prispôsobiť. Teda vybaviť ju vybavením, ktoré im poskytne mnoho podnetov na hry a zábavu.

Krásne a kvalitné detské domčeky

Malé deti baví hrať sa na dospelých. Na to im skvele poslúži detský domček. Majú ho radi chlapci aj dievčatá, pretože sa v domčeku môžu hrať na mamu a otca, mať tu svoje súkromné ​​miesto, zaparkovať si až do domčeka odrážadlo, kočík s bábikou a podobne. Je skvelé, keď do detského domčeka kúpite aj detskú kuchynku a jednoduchý detský nábytok, vďaka ktorému si v domčeku sadnú a budú mať skutočné zázemie. Vonku môžu byť domčeky doplnené šmýkačkou, plotom, hojdačkou ... Záleží na tom, aké príslušenstvo k nemu vyberiete, alebo bude súčasťou modelu, ktorý zvolíte.

Trampolína a vybitie energie

Deti sa zdravo unavia vďaka trampolíne. Desať minút skákania niekoľkokrát denne im pomôže spotrebovať prebytočnú energiu, budú mať možnosť vyšantiť sa do sýta. Vďaka ochrannej sieti aj krytiu pružín, ktoré sú dnes už samozrejmosťou, je skákanie na trampolíne bezpečné. Samozrejme, je potrebné dodržiavať všetky odporúčania, na trampolínu nevkladať ďalšie predmety, skákať len v povolenom počte osôb, vyzúvať sa, zatvárať sieť na zips…

Detské autíčka rozžiaria oči všetkým

Pokiaľ majú deti možnosť zasadnúť za volant detského autíčka, zaručene si ho zamilujú. Je ľahké na ovládanie, zvládnu to aj menšie deti. Autá idú pomaly, aby mali rodičia možnosť dieťatko kontrolovať. Niektoré modely sú vybavené diaľkovým ovládaním, čo sa javí ako praktické, ak ešte dieťa nevie autíčko úplne ovládať. Akumulátor sa jednoducho opakovane nabije a dieťa môže jazdiť znova po rovine aj do kopca. Samozrejme ho nie je vhodné používať za dažďa alebo v kalužiach. Akumulátorové vozítka sú vhodné pre deti od 3 - 8 rokov s váhou do 35 kg. Vedia robiť zvukové a svetelné efekty, ich rýchlosť je 3 – 5 km/h. Dobrým variantom sú aj šliapacie vozítka, kde deti vynaložia silu, energiu, spália nejaké tie kalórie a „dajú si do tela“, čo prispeje k ich neskoršiemu tvrdému spánku. Všetky uvedené hračky na záhradu nájdete na hecht.sk.

Publikované: 08. 08. 2022

Kategória: Praktické tipy

Autor: Barbora Křivánek