Perfektné zariadenie do vašej kúpeľne a kuchyne

V súčasnosti sa môžete tešiť na množstvo skvelých trendov v oblasti bývania. Čakajú na vás skvelé dizajnové kúsky, skvelé vychytávky, veľa úložného priestoru. Dizajnéri a technický pracovníci neustále vyvíjajú produkty, ktoré by dokázali uspokojiť vaše potreby. Každý tvorivý proces si vyžaduje dávku úsilia, čo znamená veľkú výzvu pre mladé rodiny, ktoré túžia po skvelom bývaní.

Praktické a štýlové zariadenie do kuchyne

Moderné, romantické, bežné, či retro kuchyne sú neustále v kurze. Do popredia sa dostávajú kontrastné kombinácie, ktoré zabezpečia útulnosť a modernosť v jednom. Na ústupe nie sú ani pastelové odtiene, ktoré sa používajú do tých romanticky ladených kuchýň. V retro kuchyni sa pokojne využívajú živšie farby i vzory, v tých moderných zas čisté línie a chladné farby, ako biela, tmavosivá, či čierna v kombinácii s masívnym drevom. Každý spotrebič v kuchyni plní svoju úlohu a preto je vhodné ich vyberať s rozumom a citom. Jeden spotrebič vie nahradiť aj tri naraz. Napr. taký kuchynský robot dnes kúpite okrem funkcií na miešanie cesta a vajíčok, aj mlynček na orechy, či odšťavovač. Drezy v kuchyni môžu byť taktiež štýlové nielen vďaka perfektnému tvaru, ktorý lahodí oku, ale aj vďaka bielym, antikorovým, zlatým či čiernym drezovým batériám. Využite tieto skvelé možnosti aj vy!

Imidžové kúpeľňové zariadenie

Stará či nová kúpeľňa si zasluhuje nový look, ktorý bude pozostávať z rozumného prevedenia. Kúpeľňa má svojmu účelu slúžiť dlhý čas, preto svoj výber obkladu, kúpeľňového nábytku, doplnkov či spotrebičov dôkladne zvážte. V kúpeľňovom štúdiu vám veľmi ľahko poradia, čo je v kurze a čo by sa do vášho priestoru najviac hodilo. Návrh kúpeľne si môžete zostaviť sami, alebo za pomoci dizajnéra. Pri výbere sprchového kúta alebo vane sa nezabudnite pozrieť aj na široký výber sprchových batérií, ktoré vedia svojim neutrálnym alebo kontrastným prevedením oživiť farbu vane alebo sprchovacieho kúta či boxu. Nebojte sa zmeny, ktorá je na prospech veci!

Publikované: 28. 12. 2021

Kategória: Interiér

Autor: Barbora Křivánek