3 najväčšie chyby v priestore garáže

Garáž je miesto, kde by sme okrem nášho auta mali mať aj základné potreby pre jeho prevádzku. Pokiaľ vojde miesto, môžete si svoju garáž skutočne vyšperkovať. Aké chyby ale nikdy nerobiť?

Chýba základné potreby pre vaše auto aj vlastný kút

Aj keď je garáž menších rozmerov, stále by tu mal byť dostatok odkladacieho miesta. Za pomoci regálových systémov až do stropu si tak do garáže umiestnite všetky základné potreby pre vaše vozidlo. Nesmie chýbať nájazd na auto, sezónne pneumatiky, alebo aj auto kozmetika pre vášho plechového miláčika. Vždy je dobré mať tieto predmety po ruke. A pokiaľ je vaša garáž dostatočne veľká, môžete sem umiestniť pri kúskoch svojho neba. Čo máme na mysli? Posedenie, kde bude dostatok miesta na to, čo máte skutočne radi. Závesné vitríny, v ktorých máte svoje modely áut a staré ŠPZ, skrátka kútik len pre vás. Tu sa môžete schádzať so svojimi priateľmi a hovoriť o radostiach i strastiach života motoristu.

Nič nemá svoje pevné miesto

Každý predmet vo vašej garáži by mal mať svoje pevné miesto. Stačí sa len pozrieť na jednotlivé oddiely priestoru a malo by byť jasné, kam umiestnite sezónne športové potreby a kde bude lepšie nechať miesto na auto kozmetiku. Keď nemajú veci svoje pevné miesto, nemôžete nič nájsť v tej pravej chvíli. Radšej si vytrieďte celý obsah garáže a uložte veci do prehľadných boxov.

Neudržiavané náradie a prístroje

Keď máte priestrannú garáž, možno práve tu máte svoj malý priestor pre potreby pre vašu záhradu alebo kutilské a opravárenské činnosti. Mali by ste ale vedieť, že rovnako ako auto aj tieto potreby je nutné pravidelne servisovať. Najmä záhradná technika by mala prejsť servisom a naostrenie nožov, keď už nič iné. Ako je na tom vaša garáž? Je tu všetko v poriadku? Alebo ešte stále vidíte priestor na zlepšenie? Možno aj vám sa podarí utvoriť v garáži svoj vlastný pokojný kút, kam si môžete chodiť oddýchnuť.

Publikované: 28. 02. 2022

Kategória: Praktické tipy

Autor: Barbora Křivánek