Tip na super ubytovanie v Bratislave

Bratislava sa bezpochyby radí k významným politickým, kultúrnym a ekonomickým centrám našej krajiny. Denne tu svoje aktivity a nápady realizuje viac ako pol milióna ľudí. Niektorí do Bratislavy dochádzajú, iní v meste (alebo jeho okrajovej časti) našli trvalé bývanie. Pre tých, ktorí bývanie v Bratislave práve hľadajú, máme dobrý tip. Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, ide o Premiére. Komplex Premiére. Celkom nový obytný komplex v lokalite bratislavského Starého Mesta ponúka fajn možnosti pre každého – rodiny s deťmi, singles aj mladé páry, ktoré chcú v Bratislave zapustiť korene.

Otvorené možnosti pre všetkých

Byty Bratislava, to je slovné spojenie, ktoré vám už nemusí robiť starosti. 23 podlaží projektu Premiére má celkom jasné kontúry. Vo vnútri budovy nájdete byty, apartmány aj štúdiá s vlastným balkónom, lodžiou či terasou. K dispozícii sú malé jednoizbové bytíky, rovnako ako nadštandardné jednotky s výmerou viac ako 120 m2.

Byty + parkovacie miesta v Bratislave

Novostavby v Bratislave, ktoré by riešili bytovú otázku hlavného mesta, sú skôr výnimkou. Premiére je však trochu iný. Projekt nerieši len otázku bývania, ale aj parkovania. Pod komplexom sa totiž nachádza trojpodlažná podzemná garáž. Parkovanie obyvateľov Premiére je teda zabezpečené. K výbave garáže patria dokonca aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

Výborná dostupnosť dôležitých miest

Predaj bytov v Bratislave sa často obmedzuje na lokality, ktoré nie sú veľmi atraktívne. Bytový komplex Premiére však zaujme aj svojou polohou. Staré Mesto, Šancova ulica – vzhľadom na mobilitu ideálne miesto! Presvedčí vás nielen výborná občianska vybavenosť okolia, ale aj skvelá dostupnosť výjazdov k letisku, železničnej stanici či diaľnici D1.

Publikované: 29. 03. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Reality

Autor: Barbora Křivánek