Potrebujete balkóny alebo zábradlia pre bytový dom? Vieme, kde kvalitne nakúpite

Či už staviate nový bytový dom alebo panelák, rekonštruujete, pripravujete sa na investíciu do novej fasády a potrebujete aj nové balkóny, vhod vám príde spoločnosť KACZER s.r.o. z Turzovky, ktorá sa zameriava na výrobu balkónov a lodžií desiatky rokov. Má obrovské skúsenosti, jej pracovníci vám odporučia to najlepšie riešenie s ohľadom na vašu nehnuteľnosť. Najlepšie technológie aj materiály, rovnako ako moderný dizajn, sú tu samozrejmosťou.

Moderné balkóny pre váš bytový dom

U tejto spoločnosti si môžete vyberať z mnohých variantov konštrukcií balkónov, z rôznych výplní, ktoré sú dôležité pre vzhľad balkóna, taktiež je možné zaobstarať balkóny s kotvením za pomoci stropných tiahel, atypické balkóny, zaistiť si lodžie. Aj podlahové krytiny na balkónoch a lodžiách sú rozmanité a tu vám ich ponúknu, takže váš balkón môže byť príjemný na pohľad aj na dotyk bosých nôh.


KACZER s.r.o. ide s modernou dobou

Spoločnosť sa stále zlepšuje, zaujíma sa o moderné trendy, o novinky na poli balkónov, lodžií, materiálov, postupov... Pre rok 2023 spoločnosť pripravuje nový typ balkóna, ktorý si môžete pozrieť vo výrobe v Třeboni. Teraz dochádza k jeho testovaniu. Rovnako tu môžete získať informácie o všetkých ďalších balkónoch, lodžiách i možných doplnkoch.


Novo si môžete vybrať pre váš balkón hliníkové stĺpové zábradlie s výplňou z bezpečnostného skla. Zábradlia sú vždy navrhnuté s ohľadom na dodržanie najnáročnejších bezpečnostných a technických štandardov. Čisté línie a minimalistický dizajn, rovnako ako farebné varianty, to všetko sa ako celok prispôsobí každému štýlu architektúry. Stĺpiky zábradlia sú vyrobené z kvalitných hliníkových eloxovaných profilov, ktoré majú výborné mechanické aj protikorózne vlastnosti. Vďaka tomu je zábradlie odolné, má dlhú životnosť a je udržateľné.

Viac informácií nájdete na Kaczer.sk.

Publikované: 21. 06. 2023

Kategória: Stavba a rekonštrukcia

Autor: Adriana Koudelková