Kvalitné balkóny pre vašu nehnuteľnosť kúpite u firmy KACZER, s.r.o.

Zvažujete, že na vašom bytovom dome necháte po niekoľkoročnom odkladaní konečne vymeniť staré balkóny za nové? Alebo chcete zhodnotiť váš bytový dom, ktorý bol doteraz bez balkónov, a zároveň ľuďom v ňom žijúcim skvalitniť život a balkóny im nanovo dopriať? Či už chcete rekonštruovať a meniť, alebo dom opatriť prvými, novými balkónmi, vždy vám pomôže spoločnosť KACZER, s.r.o.

Oceľové balkóny vysokej kvality

Spoločnosť KACZER, s.r.o. už viac ako 20 rokov vyrába závesné oceľové balkóny a samonosné oceľové lodžie pre bytové a panelové domy. Môžete si byť úplne istí, že majú obrovské skúsenosti a za sebou rozsiahle projekty, ktoré vyžadovali erudované znalosti.

Na webových stránkach Kaczer.sk nájdete mnoho fotografií z realizácií, ktoré vám ponúknu inšpiráciu, ako by mohli vyzerať vaše nové balkóny. Rovnako tu nájdete katalóg pre rok 2022, ktorý si môžete pozrieť.

Ak si budete priať, na váš dom môže táto firma namontovať napr. závesné oceľové balkóny, ktoré majú svoju vlastnú nosnú konštrukciu. Povrch je zabezpečený žiarovým zinkom, a pokiaľ si budete priať, je možný následný komaxitový nástrek farbou podľa vášho priania. Vzhľad balkóna závisí nielen od tvaru konštrukcie, ale aj od použitého materiálu výplne. Práve výplň balkóna dá domu nový vzhľad, ale aj ľuďom žijúcim v bytoch nové možnosti, ponúkne im súkromie a podobne. Oceľové balkóny sa hodia na všetky typy domov.

Moderné závesné balkóny s hliníkovým opláštením

Medzi moderné patria hliníkové balkóny, pri ktorých je dokonalý vzhľad docielený novým hliníkovým opláštením konštrukcie balkóna. Klasická žiarovo pozinkovaná oceľová konštrukcia je kombinovaná s hliníkom.

Spoločnosť má novinku v oblasti kotvenia balkónov, kedy je balkón prisadený priamo k fasáde bez medzery, takže pôsobí fasáda a balkón celistvo a ponúka vyšší komfort.

Pozrite sa aj na informácie k balkónom kotveným pomocou stropných tiahel, alebo na rozšírenie betónovej lodžie. Kaczer vie nielen meniť staré balkóny za nové, ale aj menšie za väčšie či dopriať ľuďom balkóny v domoch, kde ich doteraz nepoužívali.

Publikované: 05. 02. 2023

Kategória: Stavba a rekonštrukcia

Autor: Barbora Křivánek